| Nazwa | Przenośne klimatyzatory kempingowe |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | klimatyzator kempingowy |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | klimatyzator z moskitierą |
|---|---|
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2500BTU |
| Nazwa | miniklimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 600 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nr modelu | B01 |
|---|---|
| Stosowanie | Pokój, kuchnia i biuro |
| Hałas maszyn wewnętrznych | > 50db |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Tylko chłodzenie |
| źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Kompaktowy klimatyzator do pojazdów kempingowych |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 600 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | klimatyzator kempingowy |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | klimatyzator kempingowy |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 V/110 V, 12 V, 24 V |
| Moc (w) | 490 |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Chłodzenie/ogrzewanie | Chłodzenie i ogrzewanie |
| Nazwa | Przenośne klimatyzatory namiotowe |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |