| Nazwa | Cichy mały klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 420 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | klimatyzator kempingowy |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator do samochodu kempingowego |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator do samochodu kempingowego |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | Miniklimatyzatory typu Split |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 220 V, 110 V, 12 V, 24 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator typu split |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 12 V, 24 V, 48 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Nazwa | klimatyzator kempingowy |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator do samochodu kempingowego |
|---|---|
| Wymiary | 24x16x14 cali |
| Ruchliwość | Wbudowane kółka i uchwyt |
| Źródło zasilania | Elektryczny (110–120 V) |
| Typ sterowania | Cyfrowy pilot zdalnego sterowania |
| Nazwa | Mały klimatyzator zewnętrzny |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 600 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |