| Name | Split Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Split Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Split Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 12V,24V,48V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Compact Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Portable Split Type Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Operating Temperature Range | 16°C To 32°C |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Portable Split AC Unit |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Split Portable Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Portable Split System Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Split Mini Air Conditioners |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V,12V,24V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |
| Name | Portable Split AC Units |
|---|---|
| Power Consumption | 490 Watts |
| Voltage | 220V,110V |
| Cooling Capacity | 5500BTU |
| Refrigerant Type | R410A |