| Nazwa | Przenośny klimatyzator do pokoju wieloosobowego |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | klimatyzator kempingowy |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | dzielony przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Zużycie energii | 490 watów |
| Woltaż | 12 V, 24 V, 48 V |
| Wydajność chłodzenia | 5500BTU |
| Typ czynnika chłodniczego | R410A |
| Nazwa | Miniklimatyzator biurkowy |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 600 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | klimatyzator z moskitierą |
|---|---|
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2200BTU |
| Nazwa | Przenośny, energooszczędny klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | Klimatyzator do pojazdów kempingowych 12 V |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 600 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator zewnętrzny |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |