| Nazwa | Osobisty przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Przenośny zewnętrzny moduł klimatyzacji |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 420 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Źródło zasilania | AC 220 V, AC 110 V |
|---|---|
| Waga | 13 kg |
| Moc znamionowa | 280 W |
| Wydajność chłodzenia | 2200BTU |
| Poziom hałasu | 45dB |
| Nazwa | Cichy mały klimatyzator |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 420 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | klimatyzator z moskitierą |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Klimatyzator biurowy o małej mocy |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |
| Nazwa | klimatyzator z moskitierą |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 12 kg |
| Przepływ powietrza | 80 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Mini przenośne klimatyzatory |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220 110 |
| Moc (w) | 490 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczny |
| Nazwa | Przenośny klimatyzator |
|---|---|
| Źródło zasilania | 220 V AC/110 V AC |
| Waga | 15 kg |
| Przepływ powietrza | 165 CFM |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | klimatyzator kempingowy |
|---|---|
| Napięcie (v) | 220,110,12 V, 24 V |
| Moc (w) | 500 |
| używać | Pokój, samochód, sala konferencyjna, samochód kempingowy / namiot, biuro |
| Źródło zasilania | Elektryczne, słoneczne |