| Ονομα | κουνουπιέρα κλιματιστικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Ονομα | Μικρό Παράθυρο Δωματίου Κλιματιστικό |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 280 Watt |
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενο φίλτρο κουνουπιών |
| Τύπος ελέγχου | Τηλεχειριστήριο |
| Ψυκτική ικανότητα | 2000 BTU |
| Ονομα | κουνουπιέρα κλιματιστικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Μικρό έξυπνο κλιματιστικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |
| Ονομα | κλιματιστικό εξωτερικού χώρου για κάμπινγκ |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | Επιτραπέζιο Κλιματιστικό |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | 220V AC/110V AC |
| Βάρος | 12 κιλά |
| Ροή αέρα | 80 CFM |
| Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Ονομα | κουνουπιέρα AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | Β01 |
|---|---|
| Χρήση | Δωμάτιο, αυτοκίνητο, σκηνή |
| Ασχημός μηχανών εσωτερικού χώρου | > 50dB |
| Ψύξη/θέρμανση | Μόνο ψύξη |
| πηγή ενέργειας | Ηλεκτρικός |
| Ονομα | Μικρό Smart AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2500 BTU |
| Ονομα | Mini Cooling AC |
|---|---|
| Πηγή ισχύος | AC 220V, AC 110V |
| Βάρος | 13 κιλά |
| Ονομαστική ισχύς | 280W |
| Ψυκτική ικανότητα | 2200BTU |