| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, buiten |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Draagbaarheid | Lichtgewicht met draaggreep |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, buiten |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Naam | Kleine slimme AC |
|---|---|
| Stroombron | AC 220 V, AC 110 V |
| Gewicht | 13 kg |
| Nominaal vermogen | 280W |
| Koelcapaciteit | 2500BTU |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |