| Naam | Draagbare buitenairconditioners |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | 500 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | 1 |
| Naam | Bureau-airconditioner |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 5 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer, auto, kantoor, huisdierhuis |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| krachtbron | Elektrisch |
| Vermogenstype | T/T |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |
| Model-NR. | B01 |
|---|---|
| Gebruik | Kamer |
| Geluid van machines binnen | > 50DB |
| China Energy Efficiency Standard | Niveau 2 |
| Koelen/verwarmen | Alleen afkoelen |