| Naam | miniairconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | T/T |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Split-type draagbare airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | Mini Draagbare Airconditioner |
|---|---|
| Spanning (v) | 220,110,12V,24V |
| Vermogen (w) | T/T |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | Draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 12V, 24V, 48V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
|---|---|
| Gewicht | 15 kg |
| Luchtstroom | 165 CFM |
| Garantie | 1 jaar |
| Draagbaarheid | Lichtgewicht met draaggreep |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Spanning (v) | Sinus en willekeurig |
| Vermogen (w) | 420 |
| gebruik | VS |
| Stroombron | Elektrisch |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Spanning | 220V, 110V |
| Naam | Draagbare split-airconditioners |
|---|---|
| Nominaal vermogen | 490 Watt |
| Spanning | 220V, 110V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Bedrijfstemperatuurbereik | 16°C tot 32°C |
| Naam | draagbare split-airconditioner |
|---|---|
| Stroomverbruik | 490 Watt |
| Spanning | 12V, 24V, 48V |
| Koelcapaciteit | 5500BTU |
| Koelmiddeltype | R410A |
| Naam | 51 mm |
|---|---|
| Stroombron | 220 V wisselstroom/110 V wisselstroom |
| Gewicht | 12 kg |
| Luchtstroom | 80 CFM |
| Garantie | 1 jaar |