| Name | Mosquito Net Air Conditioner |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 12 Kg |
| Airflow | 80 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Name | Mosquito Net Air Conditioner |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 12 Kg |
| Airflow | 80 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Model NO. | B01 |
|---|---|
| Usage | Room, Kitchen |
| Indoor Machine Noise | >50dB |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Power Source | Electrical |
| Name | Small Room Window Air Conditioner |
|---|---|
| Power Consumption | 280 Watts |
| Filter Type | Washable Mosquito Net Filter |
| Control Type | Remote Control |
| Cooling Capacity | 2000 BTU |
| Name | Mosquito Air Conditioner |
|---|---|
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Name | Small Smart AC |
|---|---|
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2500BTU |
| Name | Compact AC Units |
|---|---|
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2200BTU |
| Name | Desk Top Air Conditioner |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 12 Kg |
| Airflow | 80 CFM |
| Warranty | 1 Years |
| Name | Mini Cooling AC |
|---|---|
| Power Source | AC 220V,AC 110V |
| Weight | 13 Kg |
| Rated Power | 280W |
| Cooling Capacity | 2200BTU |
| Name | Outdoor Camping Air Conditioner |
|---|---|
| Power Source | 220V AC/110V AC |
| Weight | 12 Kg |
| Airflow | 80 CFM |
| Warranty | 1 Years |